www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Steczkowska opowiada o konflikcie z Dodą

Parę lat temu spotkały się na planie „Gwiazdy tańczą na lodzie” i wtedy zaczęła się wojna między nimi. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną konfliktu.

„Pierwszy odcinek to był szok. Byłam kompletnie zażenowana. Czułam się, jakbym dostała pięścią w twarz, stałam na środku i nie wiedziałam, gdzie jestem ani co się dzieje. To był tak bardzo nie mój świat. Trudno było nie zauważyć wcześniej , że Dorota słynie z niekonwencjonalnych zachowań, ale pomimo wszystko nie było żadnego powodu, żeby uderzyć we mnie” – wspomina Justyna w rozmowie z „Elle”.

Piosenkarka chciała zrezygnować z udziału w programie, jednak prezes przekonał ją, aby zmieniła decyzję. „Przekonywał mnie i prosił, mówił o zobowiązaniach i o tym, że jak odejdę, to bardzo źle wpłynie na wizerunek programu, a zatrudnili mnie po to, żeby stał się właśnie bardziej elegancki. Zachowałam się po prostu lojalnie, ale nie ukrywam, że wbrew sobie i ostatecznie nie wyszło mi to na dobre” – dodała.

Co sprawiło, że Dorota była tak nieuprzejma wobec niej? Podczas każdego odcinka obrażała Justynę. Czyżby zazdrościła jej talentu?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>