www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Steczkowska odpowiedziała na apel Dody

Mamy jeszcze w pamięci obrazki, jakie przewijały się podczas lodowego show Dwójki, Gwiazdy tańczą na lodzie i te mocne słowa, który padały pomiędzy Dodą, a Justyną Steczkowską.

Jeśli chcecie sobie odświeżyć pamięć i przypomnieć, jak wyglądały sprzeczki na wizji różowej królowej i piosenkarki zerknijcie tutaj.

Ale to już było, i wszystko wskazuje na to, że nie wróci więcej. Po tym, jak Doda wystosowała apel podczas wystepu w Opolu z prośbą o oddawanie szpiku dla osób czekających na przeszczep, wiele osób z show-biznesu odpowiedziało na to wołanie o pomoc dla chorych na białaczkę, w tym dla narzeczonego Dody, Adama Darskiego Nergala.

Jednak chyba nikt nie mógł oczekiwać, że do grona tych osób dołączy Justyna Steczkowska, która od wielu lat z ust Dody usłyszała wiele niepochlebnych słów.

Bardzo podoba nam się postawa Justyny. Na jej stronie internetowej widnieje info o tym, że Steczkowska dołączyła do grona dawców szpiku.

„Justyna Steczkowska jest honorowym dawcą szpiku Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Życie”. Badania odbyły się 24 września w Warszawie.

– Dając  tak  niewiele, możesz zmienić bieg wydarzeń i podarować komuś życie” – argumentuje swoją decyzję Steczkowska.

Steczkowska_Justyna

DODA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>