www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Steczkowska do programu „Uwaga Pirat”!

Justyna Steczkowska nadużywa niestety swojej popularności i pokaźnego portfela. Łamie przepisy gdzie i jak chce…

Steczkowska szaleje w centrum Warszawy parkując swój samochód gdzie tylko jej się podoba. Jak donosi SE Justyna najpierw z pełną świadomością zaparkowała samochód na zakazie z powodu…wycieczki do butiku. Powód jak powód, kara za taki numer też umowna. Oczywiście zależy dla kogo. Oficjalnie według przepisów za takie wykroczenie grozi 100 zł i punkt karny. Z tym że ani to kara dla Pani Justyny a tym bardziej przestroga na przyszłośc – jedynie ten punkt karny kuleje bo 21 takich wpadek i bingo. Ale zawsze można liczyć na to że stróż prawa się nie dość że ulituje to jeszcze poprosi o autograf.

Podobnie przy drugim zaobserwowanym wykroczeniu gdy Steczkowska zaparkowała na… przystanku autobusowym. Powód to galeria handlowa.Tu już troszkę przyszalała ale podobnie do numeru jeden też z takiej wpadki można jakoś wybrnąć. Po pierwsze – pełna świadomośc że jest się gwiazdą. Po drugie – jest się bogatą gwiazdą. A po trzecie – pierwsze dwa podane powody już wystarczż!!!

Pani Justyno wiemy, podłe życie bo obserwują i wytykają ale taki chleb pani smaruje i trzeba się przyzwyczaić a także pilnować. A paskudnie gdy wzorcowej medialnie i społecznie osobie przypina się brudy.


Wpisz komentarz

  1. 5 marca 2009 17:41

    Plotki, ploty, ploteczki, ?ycie gwiazd, sensacje, skandale …:

    […] Plotki, ploty, ploteczki, ?ycie gwiazd, sensacje, skandale … […]

Podobne posty:

/* */?>