www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Steczkowska coraz bardziej poświęca się fotografii

Czyżby zamierzała skończyć ze śpiewaniem? Na scenie osiągnęła już tak wiele, że zdecydowała się poszukać sobie innego zajęcia.

Już od dłuższego czasu fascynowała ją fotografia. Teraz Justyna ma okazję spełnić swoje marzenia i pokazać wszystkim swoje dzieło. Wystąpi w nowym programie, który emitowany będzie na stacji Polsat Cafe. Obecnie trwają castingi.

„Kochani, poszukujemy do mojego najnowszego programu w Polsat Cafe zakochanych ludzi, którzy postanowili powiedzieć sobie sakramentalne TAK!!! Razem z moją ekipą będziemy świadkami na Waszym ślubie kościelnym. Jedna z najlepszych charakteryzatorek w Polsce zrobi pannie młodej fantastyczny makijaż, Jarek Szado (stylista) doradzi rodzinie, co na siebie włożyć, Studio GD Danusi Gonery wyczaruje najlepszą z możliwych fryzur, a ja zrobię najpiękniejsze zdjęcia z tego jedynego i niepowtarzalnego dnia w Waszym życiu. Co Wy na to zakochani???” – napisała Justyna na swojej stronie internetowej.

Czy program taki ma szansę stać się hitem? Na pewno jesteśmy ciekawi tego, jak z fotografią radzi sobie Steczkowska. Na pewno równie dobrze, jak ze śpiewaniem.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>