www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Stalker groził Anicie Sokołowskiej!

Trudno uwierzyć w to, że sympatyczna Anita Sokołowska spotkała na swej drodze fanatyka…

Nie szuka skandali, nie promuje się na siłę. Anita Sokołowska ma dziś 37 lat i przyznaje, że swoją pozycję zawodową długo musiała wypracować. Dlatego rok temu aktorka bardzo się zdziwiła, gdy zaczął ją prześladować pewien agresywny mężczyzna…

Zaczął pisać do mnie na Facebooku, ale to zlekceważyłam. Kiedyś przyszedł na spektakl. Grałam wtedy w Bydgoszczy, była zima i po raz pierwszy włożyłam rajstopy do kostiumu. Napisał, że lepiej w nich wyglądałam niż bez – wyznała aktorka na łamach magazynu „Grazia”.

Potem było jeszcze gorzej. Koszmar Anity trwał ponad rok!
Nie za bardzo chcę o tym opowiadać – mówi gwiazda „Przyjaciółek”. – Dopiero po wszystkim uświadomiłam sobie, ile nerwów mnie to kosztowało. Wiadomości, które pisał, pokazywały, że nie jest to człowiek zrównoważony. W jednym liście pokazywał cały wachlarz emocji, od uwielbienia, poprzez złość, po groźby i obelgi. Wyznawał miłość, po czym wyzywał od suk, a później wysyłał bieliznę erotyczną.

Aktorka wtedy postanowiła przerwać milczenie i zawalczyć o swoje prawa do normalnego życia. Dziś Anita Sokołowska zyskała już spokój.
Już nauczyłam się krzyczeć i nie tłumić w sobie emocji – wyznała gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>