www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Staliński zrezygnował z kariery dla mamy?

Przystojny model, którego oglądamy w Tańcu z gwiazdami odrzucił kontrakt z zagraniczną agencją.

Każdego dnia dokonujemy jakiegoś wyboru. I tak ucieka nam życie. Ale ważne jest, aby dokonywać DOBRYCH wyborów. O tym, czy takie były, najczęściej jednak dowiadujemy się już po czasie.

Czy wybór, którego dokonał syn Doroty Stalińskiej należał do tych właściwych? Nie nam to oceniać. Tygodnik Świat&Ludzie donosi, że model otrzymał lukratywny kontrakt w nowojorską agencją oraz ofertę mieszkania na Manhattanie. Jak czytamy „Drzwi do sukcesu stanęły dla niego otworem. Znalazł się w grupie najbardziej obiecujących gwiazd modelingu”.

Staliński nie skorzystał z tej okazji. Dlaczego? Przecież w tej branży na taką szansę niektórzy czekają całymi latami i nawet jej nie dostają!

„Paweł chce skończyć studia, ale najbardziej paraliżował go strach przed dłuższym rozstaniem z matką, która kiedyś dla niego w znacznym stopniu ograniczyła swoje życie zawodowe…”

STALINSKI_PAWEL

STALINSKI_PAWEL

STALINSKI_PAWEL_STALINSKA_DOROTA

IZA JANACHOWSKA, PAWEŁ STALIŃSKI, DOROTA STALIŃSKA

IZA JANACHOWSKA, PAWEŁ STALIŃSKI, DOROTA STALIŃSKA

STALINSKA_DOROTA

STALINSKI_PAWEL_STALINSKA_DOROTA


Wpisz komentarz

  1. 3 października 2010 08:47

    Tweets that mention Staliński zrezygnował z kariery dla mamy? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Staliński zrezygnował z kariery dla mamy? http://bit.ly/cawsnC #foto […]

Podobne posty:

/* */?>