www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Staliński nie lubi księżniczek

Kolejne wytyczne wzoru kobiety idealnej według Pawła Stalińskiego.

Dla przypomnienia. W niedawnej rozmowie z Super Expressem, model mówił o tym, jakiej dziewczyny szuka. Zobaczcie, co wtedy mówił:

Nie mam sprecyzowanego koloru włosów czy oczu, jeśli o to chodzi. Po prostu kobieta musi mieć to coś. Zarówno w charakterze, jak i w wyglądzie. Bo choć to bardzo ładnie brzmi, nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma. Zwłaszcza w młodym wieku. Ale zgadzam się ze stwierdzeniem, że wygląd to nie wszystko. Dla mnie bardzo ważne jest poczucie humoru, inteligencja, elokwencja, pogoda ducha i umiejętność znajdowania radości w każdym dniu. Ważne są również pasje, zainteresowania i dążenie do realizacji marzeń. Są takie dziewczyny, od których po prostu bije radość, i to one najbardziej przykuwają moją uwagę… zwłaszcza jeśli radość jest ogromna, a dziewczyna filigranowa.

Niby to już jakiś konkret, ale teraz w rozmowie z Vivą, Paweł Staliński podaje jeszcze więcej szczegółów.

Faktycznie, nie lubię księżniczek. Takiej, co to niczego sama nie załatwi, nigdzie nie pójdzie, pole campingowe nie dla niej, talerza nie zmyje, bo paznokcie. Ale uwielbiam, jak kobieta pięknie wygląda, gdy wbije się w szałowy outfit i wyskoczymy na bankiet. Ale musi mieć tę drugą odsłonę. Wskoczyć w japonki albo trampki, bo na polu namiotowym w szpilkach trudno się przeciskać między sznurkami namiotu.

Z jednej strony wydaje nam się, że takich kobiet w Polsce jest na pęczki, ale z drugiej strony czy nie zbyt wiele tych wytycznych? To by chyba tłumaczyło, dlaczego Paweł ciagle jest sam. W końcu w show-biznesie więcej jest jednak księżniczek niż takich dziewczyn, które bez make-upu i w trampkach zanocują na polu namiotowych.

stalinski_paweł_pyrek_monika

stalinski_paweł_stalinska_dorota_stalinska_rosati_weronika


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>