www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sprostowanie Fundacji Spełnionych Marzeń

Otrzymaliśmy sprostowanie dotyczące zerwania, jak się okazuje – rzekomego – współpracy Małgorzaty Foremniak z Fundacją Spełnionych Marzeń. Poniżej publikujemy je w całości.


Fundacja Spełnionych Marzeń stanowczo zaprzecza informacji dotyczącej zerwania współpracy Pani Małgorzaty Foremniak z Naszą organizacja. Pani Małgorzata Foremniak jest członkiem Rady Fundacji od samego początku istnienia fundacji czyli od 2002 roku i nadal uczestniczy w jej działaniach. Nigdy nie odmówiła uczestnictwa w spotkaniach z podopiecznymi fundacji i bierze czynny udział w projektach ogólnopolskich.

Odstąpienie od projektu ,,Kalendarz Marzeń” wyniknęło z przyczyn osobistych i nie miało nic wspólnego z insynuacjami zawartymi w artykule w dzienniku Super Ekspress. Jednocześnie informuje, iż żaden z pracowników fundacji nie udzielał publicznych wypowiedzi, na temat sesji zdjęciowej z udziałem Pani Małgorzaty Foremniak.

Z poważaniem
Tomasz Osuch
Prezes Fundacji


Wpisz komentarz

 1. 24 marca 2013 18:20

  Anna:

  Pani Małgosia często wspiera FSM! W tym roku odbyła się już sesja z jej udziałem do Kalendarza Marzeń 2014!

 2. 25 marca 2013 11:33

  Tomii:

  No widocznie, ktoś w super ekspresie nie lubi Fundacji spełnionych marzeń,a le to zawsze tak jest, ze jak ktoś chce być dobrym, pomagać ludziom, to mu się kłody pod nogi podrzuca

 3. 20 kwietnia 2013 17:38

  Kasia:

  Ja się nie mogę już doczekać nowego kalendarza!!!

 4. 22 kwietnia 2013 18:53

  Sylwia:

  Niektóre zdjęcia już mozna zobaczyć na FB Fundacji Spełnionych Marzeń z sesji do kalendarza 2014!!!

Podobne posty:

/* */?>