www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spróbowała botoksu, ale to nie to!

Majka Jeżowska ma już 51 lat, a wciąż szaleje na scenie! Okazuje się jednak, że wokalistka doskonale wie, jak poprawić sobie urodę i… nastrój!


Lata lecą, a ona wciąż podczas swoich koncertów pokazuje wielką radość i energię. Dlaczego Majka Jeżowska tak lubi swoją pracę?

– Najbardziej mnie cieszy, kiedy po koncercie przychodzą do mnie dziewczyny, które wychowały się na moich piosenkach, a dziś są po trzydziestce i same mają dzieci. Mówią mi zaskoczone: „Pani Majko! Pani się w ogóle nie zmieniła! Figura jak u nastolatki! Jak Pani to robi?”.


No właśnie, jak? Otóż Majka Jeżowska ma swoje sprawdzone sposoby:
– Od 6 lat chodzę do klubu na zajęcia. Czasem jest to bieżnia, czasem rewelacyjna „zumba”, połączenie tańców latynoskich i aerobiku – wylicza artystka w wywiadzie z „Życiem na gorąco”. – Uwielbiam masaże. Korzystam też z mezoterapii, czyli z igłowego nawilżania i wspomagania skóry witaminami – moja szyja bardzo tego potrzebuje. Na twarz stosuję zabiegi laserem, pobudzające produkcję kolagenu. Spróbowałam kiedyś botoksu i już wiem, że mi nie służy. Trzeba podchodzić do zabiegów indywidualnie, każdy ma inny rodzaj skóry i nie wszystko przynosi oczekiwany efekt.- doradza fankom artystka.

Teraz już chyba wszystko jest jasne?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>