www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spowiedź Janowskiego u Wojewódzkiego

Zabawne, może te tłumaczenia podczas występu w stacji TVN wrócą dwumilionową widownię Jedynce, w której Robert Janowski prowadzi program Jaka to melodia? To byłby numer!

Takie odnosimy wrażenie, że Robert Janowski nie pojawił się u Kuby Wojewódzkiego przypadkowo, akurat teraz. Nie sadzicie? Nie jesteśmy skłonni do wymyślania, jakichś teorii spiskowych, ale trochę to się dziwnie układa.

Gdy prasa nie schodzi z Janowskiego i przeprowadza analizy jego rozwodu z żoną Katarzyną, a oglądalność prowadzonej przez niego Jaka to melodia drastycznie spada, bo aż o prawie 2 miliony, Janowski pojawia się w popularnym show Wojewódzkiego. Siada na kanapie i chyba nie było innego wyjścia, jego rozstanie  z żoną było tematem numer jeden. Zresztą Robert chyba nawet chciał z siebie wyrzucić to wszystko, bo mówił bardzo chętnie.

Co miał do powiedzenia o swoim rozwodzie?

„Nie ja pierwszy, nie ostatni. Wyjaśnijmy sobie i będzie spokój… to jest porażka, moja. Każdy rozwód jest porażka, nie ma zwycięstwa. Ja jestem rodzinnym człowiekiem, ja ciągle uważam, że to jest wartość, rodzina, do której warto dążyć. To jest moja poracha, mnie się znów nie udało, ale mam świetny kontakt, mam świetne córki, udało się nam dogadać z żoną, że są raz u mnie, raz u żony. Nie powiem na nią złego słowa medialnie. Każdy ma prawo do szczęścia.”

„Kim ona jest?” – rzucił krótko Kuba.

„Czy uważasz, że taki facet jak ja rzuciłby żonę dla jakiejś dupy? Po prostu tak nam się przydarzyło.”

Trochę to dziwne nie sądzicie. Rodzina jest najwyższą wartością, ale z uwagi na prawo do swojego szczęścia Robert rozwodzi się. Z tymże nie robi tego dla żadnej dupy…

Czyli co, po kilkunastu latach życia rodzinnego nagle odkrył, że chce zostać zakonnikiem? W sytuacji chyba lepiej mówić mniej niż więcej, tylko wtedy prasa da mu spokój. Tłumaczenia są zbędne, bo jak to zwykle bywa życie weryfikuje różne deklaracje i to bardzo szybko. Nie mówimy tego przez złośliwość, ale właśnie dlatego, że Robert też jest jednym z naszych ulubionych prezenterów. C’est la vie….

janowski_robert

Janowski_Robert_z_zona

Janowski_Robert_z_zona

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>