www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spotkanie z Ambasadorami Herbalife Triathlon Gdynia 2013

17 stycznia w restauracji Stary Dom w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja prasowa Herbalife Triathlon Gdynia 2013 – największej imprezy triathlonowej w Polsce. Podczas spotkania zaprezentowano nowych Ambasadorów zawodów, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia.

Ambasadorami imprezy zostali w tym roku: Borys Szyc, Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus. Wszyscy rozpoczęli już ciężkie przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia.

 

Przypomnijmy, że nie są to pierwsze polskie gwiazdy, biorące udział w tych zawodach. W poprzednich latach swych sił w triathlonie próbowali m.in.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Magdalena Boczarska, Łukasz Grass, Paulina Sykut, Marcin Dorociński, Maciej Dowbor i Bartłomiej Topa.

Jest już niemal pewne, że Ambasadorom w Gdyni towarzyszyć będzie rekordowa liczba amatorów triathlonu. Na ponad pół roku przed zawodami, do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013 zgłosiło się już prawie 1200 osób z 8 różnych krajów. Kolejnych 100 zgłoszeń przyjęto do towarzyszącego triathlonowi aquathlonu.

Herbalife Triathlon Gdynia ma też istotny cel charytatywny. Tegoroczni i byli Ambasadorzy zawodów wejdą w skład Teamu „Biegiem na pomoc”, promującego ogólnokrajową akcję społeczną Fundacji Synapsis. Celem jest zebranie 300 000 złotych na budowę innowacyjnego programu wykrywania i leczenia autyzmu u niemowląt i małych dzieci.

Herbalife Triathlon Gdynia to największa impreza triathlonowa w Polsce. Celem organizatorów jest dołączenie najpóźniej w 2015 roku do prestiżowego grona największych zawodów triathlonowych na świecie, zrzeszonych w cyklu Ironman 70.3 Series.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>