www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spotkanie z aktorami filmu „Oszukane”

9 kwietnia odbył się pokaz prasowy i spotkanie z aktorami filmu pt. Oszukane w reżyserii Marcina Solarza. W filmie zainspirowanym prawdziwą historią sióstr bliźniaczek podmienionych w szpitalu, role główne zagrali Paulina i Karolina Chapko, Katarzyna Herman, Ewa Skibińska, Artur Żmijewski i Kamil Kula.

Film wejdzie na ekrany kin 10 maja.

Historia podmienionych w szpitalu sióstr nie tylko diametralnie zmieniła życie dwóch rodzin, ale też poruszyła całą Polskę.

„Oszukane” to historia o dojrzewaniu. Każda z kobiet w tej historii musi przejść przez próbę, która pokaże, czy potrafi kochać, wybaczać. I matki, i córki buntują się wobec tego, co je spotkało, każda z nich została jakoś oszukana” – tłumaczy producentka filmu, Krystyna Lasoń.

„Oszukane” to kino, w którym odnajdzie się każdy. Bo pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi znaleźć w sobie człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. W emocjach bohaterów odnajdzie się wielu z nas. Film stawia takie pytania, które ważne są zarówno dla bardzo młodych widzów, jak i dla całkiem dojrzałych: kim jestem, kogo kocham, kto jest dla mnie najważniejszy, co zrobię, gdy stracę tę najważniejszą na świecie osobę – dodaje producentka.

W roli bliźniaczek zobaczymy autentyczne siostry – Karolinę Chapko („Yuma”) oraz Paulinę Chapko („Sala samobójców”). Rodziców, którzy ponoszą największy koszt pomyłki sprzed lat zagrają: Katarzyna Herman, Artur Żmijewski oraz Ewa Skibińska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>