www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spędzą razem weekend?

Weronika Marczuk i Jan Kliment spędzają razem dużo czasu na sali treningowej. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” ma jednak receptę na odstresowanie- jest to wycieczka na Ukrainę!

Dla Weroniki Marczuk udział w tanecznym show to wielka szansa. Już dziś trenuje z wielką determinacja, bo wie, że dzięki tym występom może w świadomości milionów Polaków odzyskać dobre imię. Z pewnością dlatego producenci programu zestawili Weronikę w parze z wesołym Janem Klimentem, który potrafi rozbawić każdego.

Prawdopodobnie Weronika uległa już czarowi, jaki rozsiewa Jan Kliment, bo… zaprosiła tancerza na Ukrainę! Jak donosi „Fakt”: „Czeski tancerz zapewne sporo już wie o tym kraju, bo Marczuk opowiadała mu o swoich rodzinnych stronach podczas długich rozmów w przerwach między treningami. Temat bardzo zaciekawił tancerza”.

Choć ze względu na nawał pracy będzie to krótka wycieczka, Weronika Marczuk już teraz myśli, jakie perełki swojego rodzinnego kraju okaże tancerzowi: – Weronika bardzo polubiła Janka. Wiele ich łączy. Chociażby to, że obydwoje nie są z Polski, daje im pewien wspólny język, którego żaden Polak nie zrozumie – mówi informator „Faktu”.

mwmedia_20101116_083725


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>