www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Spędza pół dnia przy garach!

Karolina Gorczyca dużo gra, zajmuje się kilkumiesięcznym dzieckiem i dba o swój związek. Przy nawale obowiązków aktorka ma jeszcze czas, by gotować rosół. Ta czynność zajmuje jej, bagatela!, 6 godzin!

Jej koleżanki wolą spędzić czas u fryzjera, stylisty, czy makijażystki. A co robi Karolina Gorczyca w niedzielne przedpołudnie? Pitrasi rosół! Gotowanie pożywnego obiadu zajmuje zdolnej aktorce aż… 6 godzin!

– Dowiedziałam się od pewnej pani doktor, że tak długo musi się gotować prawdziwy bulion według chińskiej filozofii żywienia.- wyznaje Karolina Gorczyca w wywiadzie dla tygodnika „Angora”- Jest to zupa mocy, niezwykle energetyczny i pożywny napój, na którego bazie można gotować wszystkie rodzaje zup. Znakomicie wpływa na zdrowie i ciało, na różne dolegliwości.

Aktorka nie stosuje zbyt wielu przypraw, nie wrzuca do garnka kostek rosołowych, ani bulionetek. Mimo to jej rosół smakuje fantastycznie:
– Razem z Wojtkiem (Zielińskim, partnerem aktorki- przyp.) się nim zajadamy. Niedługo dołączy do nas córka, Marysia- chwali się Ruda z „Czasu Honoru”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>