www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sowińska robi karierę w Hollywood

A wszyscy sądzili, że się pod ziemię zapadła.

Ostatni raz o Kasi Sowińskiej było głośno przy okazji wyprowadzki Edyty Górniak od męża Dariusza Krupy. Wtedy prasa donosiła, że Sowińska wciągnęła Górniak w grono swoich przyjaciół, a ich zły wpływ spowodował, że Edyta wyprowadziła się od męża. No, ale to już było, a jak naprawdę było trudno w tej chwili dociekać. Górniak ostatecznie rozwiodła się z Krupą. A co z Kasią Sowińską? Gdzie się podziewa, co robi, czy żyje?

Kasia mieszka w Los Angeles od czerwca ubiegłego roku i jak na razie nie zamierza wracać do Polski. Pracuje jako dziennikarka TV Polonia, dla której przeprowadza wywiady z wielkimi ekranu i polityki. Próbuje swoich sił jako aktorka czytamy w Super Expressie.

I wygląda na to, że choć na razie Sowińska zagrała tylko jedną serialową rolę, przed nią wielka kariera za Oceanem. Skąd ta pewność? Zobaczcie, co na temat Kasi mówi reżyser serialu, w którym zagrała:

Mocne strony Kasi to: jej talent, inteligencja, poczucie humoru, wspaniała prezencja przed kamerą i uroda – wylicza. Kasia ma urodę i poczucie humoru jak Rebecca Romijn, elegancję i seksapil niczym Angelina Jolie. Według mnie może liczyć w Hollywood na wiele ról

sowinska_katarzyna

sowinska_katarzyna

sowinska_katarzyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>