www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sopot Top Trendy 2009 – dowiedz się, kto jest na topie!

Sopocka Opera Leśna wypełniona po brzegi fantastyczną publicznością, owacje na stojąco i wielkie zaskoczenie. Kto okazał się najlepszym artystą?

Pogoda dopisała, publiczność też. Nic dziwnego, że tegoroczny Sopot Top Trendy okazał się wspaniałym wydarzeniem kulturalnym. Piątkowy koncert prezentował twórczość artystów, którzy zdobyli największą sympatię widzów. Przedstawiali ich profesjonalnie przygotowani do tej roli prowadzący: Agnieszka Popielewicz oraz Darek Maciborek.

agnieszka-popielewicz-darek-maciborek_2

Zanim jednak poznali?my artystów, którzy uplasowali się na 10 pozycji, na scenę wkroczył ulubieniec publiczności, zespół Feel. Czy można wymarzyć sobie lepszy początek imprezy? Nic dziwnego więc, że cała publiczność została rozgrzana do czerwoności!

piotr-kupicha_04

piotr-kupicha_08

Jednak okazało się, że Piotr Kupicha potrafi zaskoczyć niejednego fana. Prezenter radia RMF, Darek Maciborek oddał bowiem wokaliście Feela… płaskorzeźbę, któąr artysta zostawił niegdyś w studio. Wyszło na jaw, że Kupicha lubi rzeźbić w drewnie! Prezenterzy nie zdążyli jednak nazwać Kupichy „człowiekiem renesansu”, gdyż skromny artysta zdążył już zbiec ze sceny.

piotr-kupicha_091

Przyszedł czas na ogłoszenie najlepszej dziesiątki. Ostatnie miejsce na tej liście przebojów zajęli Fish i Emade. Bracia Waglewscy nie mogli jednak odebrać nagrody ze względu na wcześniejsze zobowiązania.
Następna w kolejce stała już Patrycja Markowska.

mwmedia_20090627_215343

Artystka na szczęście mogła odśpiewać swój hit „Deszcz”. Potem publiczność zgromadzona w Operze Leśnej i przed telewizorami musiała jednak wysłuchać opinii Grzegorza Markowskiego, który wychwalał córkę pod niebiosa. Jak każdy tata…

mwmedia_20090627_215415

Występ nastepnej artystki nieco skonsternował publiczność. Anna Maria Jopek, której album znakomicie się sprzedawał, chyba nie całkiem pasował do innych wokalistów, którzy zagościli w Sopocie. Jeszcze mniej pasowały tu wychwalania twórczości Anny Marii przez Darka Maciborka, którego stacja prawie w ogóle nie emitowała przecież nagrań artystki…

anna-maria-jopek_2

Po trwającej kilka minut improwizacji widownia mogła jednak utwierdzić się w przekonaniu, że ma kontakt z wielką muzyką, a wszystko za sprawą słów Stanisława Soyki, który w roli komplemenciarza talentu Anny Marii wypadł o wiele wiarygodniej…

anna-maria-jopek_5

1 2 3

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>