www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Socha, Stużyńska i Sokołowska mają wielkie szczęście, że na siebie trafiły!

Aktorki naprawdę się lubią i nie tylko grają serialowe przyjaciółki – opowiedziały o swoich relacjach na łamach najnowszego wydania SHOW.

Martwimy się o siebie i o sobie troszczymy. Kiedy, np. wiem, że Magda wieczorem grała spektakl, całą noc wracała do domu, a potem od rana jest na planie, staram się ją jakoś wesprzeć. Zrobić jej herbatę, zapytać, jak się czuje. Wiem, że kiedy jest się w pędzie pracy, można zapomnieć o sobie. A przyjaciele są od tego, żeby się o nas troszczyć. My staramy się tak właśnie postępować. My naprawdę szczerze się lubimy. Jest między nami fajna energia – mówi Anita Sokołowska. – Przez ponad dwa lata wspólnej pracy nie zdarzyła się nawet jedna scysja, nawet jedna nieprzyjemna sytuacja. To chyba o czymś świadczy – dodaje Ania.

Cenię Anitę za bezpretensjonalność i uczciwość we wszystkim, co robi. I za to, że jest po prostu fajną laską – zdradza Małgorzata Socha. – W Magdzie z kolei uwielbiam ciepło, życzliwość i uśmiech, którym wręcz zaraża – dodaje Socha.

Małgosia i Anita są wrażliwe, uważne, i empatyczne – mają cechy, które najbardziej cenię w przyjaźni. Po prostu tworzymy wspólnie zdrowy „obieg zamknięty” – podsumowuje Magdalena Stużyńska.

foto: mwmedia

W piątej odsłonie serialu, który pokochały miliony Polek – „Przyjaciółki” – wzajemnego wsparcia i przyjacielskiej troski na pewno nie zabraknie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>