www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Socha kazała menadżerce schudnąć!

Tego jeszcze nie było! Zwykle to menadżer dyscyplinuje gwiazdę i stara się wykreować jej wizerunek. Tym razem było odwrotnie!

Małgorzata Socha to na pierwszy rzut oka kobieta idealna: piękna, o smukłej sylwetce, utalentowana i skromna. Mało tego, potrafi dzielić swój czas między męża, przyjaciół oraz podopiecznych fundacji Dr Clown, z którą stale współpracuje. I tylko jedna rysa burzy ten cukierkowy wizerunek: zaborczość Małgosi! Najlepszym dowodem może być jej stosunek do swojej menadżerki, Aldony Wleklak, która pracuje dla niej już od pięciu lat:
– Kiedy się poznałyśmy, miała zaledwie 20 lat, ale była dojrzała, mocno stąpała po ziemi- wspomina pierwsze spotkanie z aktorką Aldona- Spodobało mi się, że emanuje spokojem, uśmiecha się. Od razu złapałyśmy dobry kontakt.

I tak narodziła się przyjaźń. Kiedyś Małgosia myślała, że taka więź jest niemożliwa w show biznesie.
– Ale z Aldoną to było nieuniknione- opowiada Małgorzata Socha- Rozmawiając o nowym projekcie czy wywiadzie, siłą rzeczy przeskakiwałyśmy na prywatne tematy: jaką zupę dziś ugotować, gdzie pojechać na weekend.

Do dziś wiedzą o sobie dużo. Jednak ostatnio ich współpraca nieco się rozluźniła, dlaczego? Czy winna jest Małgorzata Socha, która zbyt obcesowo zwraca swojej menadżerce uwagę?
– Aldona dba o wszystkich, ale czasem zapomina o sobie, więc ja jej o tym przypominam. Gdy ja schudłam, zaczęłam kibicować Aldonie. To twardzielka, zaczęła uprawiać sport i szybko zrzuciła zbędne kilogramy- ocenia przyjaciółkę Małgorzata.

Wygląda jednak na to, że Aldona przyzwyczaiła się do takiej cechy swojej podopiecznej:
– Kiedy Gosia wpadnie do mnie, od razu chce poprzestawiać meble.- śmieje się Aldona Wleklak- A ma do tego wybitny dryg, wyczucie przestrzeni, koloru. „Lepiej powieś tutaj jakiś obraz zamiast tego zdjęcia”- woła. A ja tak robię i wychodzi świetnie.

Być może dlatego od niedawna Małgorzata Socha ma jeszcze jednego agenta, przez co więzi z Aldoną stały się luźniejsze. Przecież nikt nie lubi wysłuchiwać uwag na swój temat…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>