www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Smirnoff Nightlife Exchange z polskimi gwiazdami

Druga edycja Smirnoff Nightlife Exchange Project wystartuje 12 września, by przez kolejne 10 miesięcy inspirować imprezowiczów ze wszystkich zakątków świata i wzbogacić ich nocny styl życia.

Od samego początku akcji Smirnoff wraz z Madonną w 25 krajach bedą poszukiwać najlepszego tancerza, który wystąpi w trakcie najbliższej trasy koncertowej światowej wokalistki nr 1.

Polska będzie uczestniczyć w programie po raz drugi. Nasz kraj w zeszłym roku należał do grupy 14 państw objętych Smirnoff Nightlife Exchange Project. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła na Facebooku ponad milion fanów na całym świecie, a prawie 20 tys. osób wzięło udział w 14 finałowych imprezach odbywających się od Londynu przez Bangkok, Sydney, Kapsztad, Sao Paolo, Buenos Aires po Miami.

Przedsmak, a raczej smak tego, co nas czeka w ramach Smirnoff Nightlife Exchange poczuliśmy podczas środowego wieczoru w warszawskim klubie „1500m2 do wynajęcia”, na którym bawili się m.in. Aleksandra Kisio, Anna Ibisz, Anna Popek, Candy Girl, Barbara Hetmańska, Michael Moritz, Tomasz Lubert, Jarek Jachimowicz.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>