www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ślub Wiśniewskiego będzie kameralny?

To zupełnie do niego niepodobne. Wszyscy kojarzą gwiazdora z nieprzeciętnym stylem i oryginalnością.

Jego poprzednie śluby były bardzo medialne, jednak jego nowa partnerka nie chce powielać tego schematu. Wymarzyła sobie kameralna uroczystość tylko dla najbliższych. Nie chce mieszać mediów do ich życia prywatnego. Czy uda jej się przekonać do tego Michała?

„Na razie jesteśmy po zaręczynach, a pobierzemy się dopiero po ukazaniu się nowej płyty Ich Troje. Czyli najwcześniej wiosną przyszłego roku. Nie chcielibyśmy bowiem być posądzeni o to, że wykorzystujemy nasze wesele do promocji tego krążka. Najważniejsze jest to, że chcemy być ze sobą, stworzyć normalną rodzinę. A cała towarzysząca temu otoczka nie ma znaczenia. Dlatego równie dobrze może być huczne wesele, ale raczej w góralskich stylu jak i skromne przyjęcie. Zobaczymy, co wymyśli Michał. Chcielibyśmy pobrać się w obrządku protestanckim, bo takiego Michał jest wyznania. Jeśli chodzi o dzieci, to nic nie planujemy, ale jeśli los napisze nam taki scenariusz to z pewnością będziemy szczęśliwi”– wyznała Dominika Tajner w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Czy tak rozsądnej kobiecie uda się wpłynąć na Michała? Miejmy nadzieję, że dzięki niej zmieni się na lepsze. Kameralny ślub może być pierwszym objawem jego powrotu do normalności. Czy naprawdę będzie tak, jak wymarzyła sobie Dominika?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>