www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ślub Marcina Hycnara i Kamili Boruty – galeria zdjęć!

Aktorka Kamila Boruta i aktor Marcin Hycnar wypowiedzieli sakramentalne „Tak!”. Byliśmy obecni na tej wyjątkowej uroczystości, która odbyła się w sobotę, 13. sierpnia w scenerii Lasku Bielańskiego.

Wybranką Marcina Hycnar, aktora z serialu „Barwy Szczęścia” została aktorka Kamila Boruta, znana z roli studentki psychologii w serialu „M jak miłość”. Ona ma 27, on 28 lat, poznali się dwa lata temu podczas dubbingu.

Wyjątkowo piękna ceremonia ślubna odbyła się w Kościele Pokamedulskim pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP na warszawskich Bielanach, a cała uroczystość była idealnie zaplanowana. Poczynając od wyboru uroczej świątyni, czy stylowego Mini Morisa zamiast stereotypowej białej limuzyny, a na kreacjach ślubnych kończąc – Kamila wyglądała olśniewająco w delikatnej, śnieżnobiałej sukni bez ramiączek, a Marcin w eleganckim garniturze z tradycyjną muszką.

Państwu Młodym, którzy nie kryli swojego wzruszenia, towarzyszyli w tym najważniejszym dla nich dniu m.in. aktor Grzegorz Małecki – świadek na ślubie, Magdalena Górska, Patrycja Soliman i Dominika Łakomska.

Rzesze fanek przystojnego aktora z serialu „Barwy Szczęścia” być może poczują się rozczarowane, ale my życzymy Młodej Parze wiele szczęścia na nowej drodze życia.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>