www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ślub Księcia Cyrkowców! – galeria zdjęć!

Książę cyrkowców – Kamil Zalewski i Aneta Pecyna powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Ich ślubny korowód przechodzący Krakowskim Przedmieściem docenił nawet wicemarszałek Sejmu RP Jerzy Wenderlich.

4 września w kościele Św. Anny w Warszawie odbył się ślub Kamila Zalewskiego, gwiazdy telewizyjnego show Gwiezdny Cyrk, artysty reprezentującego już ósme pokolenie mistrzów sztuki cyrkowej w rodzinie Zalewskich. Narzeczona Kamila – Aneta jest akrobatką, a jednocześnie jego partnerką w pokazach iluzjonistycznych. Tradycyjny cyrkowy ślub artystów poprzedzony barwnym, wesołym i głośnym korowodem, zgromadził na Krakowskim Przedmieściu rzesze mieszkańców Warszawy.

Młoda para w asyście cyrkowych przyjaciół ubranych w sceniczne kostiumy, pracowników cyrku w uniformach, gości, trzynastoosobowej orkiestry i mieszkańców Warszawy wyruszyła z Pl. Piłsudskiego w kierunku kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, gdzie o godzinie 14.00 odbyła się uroczystość zaślubin. W korowodzie nie zabrakło także pupilków Zalewskich – wielbłądów o imionach Blondyn i Blanca, które swoich grzbietów użyczą artystom – akrobatom z Kenii.

Event na Krakowskim Przedmieściu zyskał także uznanie Marszałka Sejmu Jerzego Wenderlicha, który zwrócił uwagę, że tego typu wydarzenia przyczyniają się do promocji Warszawy i zmiany wizerunku Krakowskiego Przedmieścia. – Takie kolorowe i radosne wydarzenia są doskonałą reklamą stolicy. Krakowskiemu Przedmieściu, które obecnie jednoznacznie kojarzy się z demonstracjami i protestami nadaje nowego znaczenia – pokazuje, że to miejsce, w którym mogą odbywać się także radosne eventy – mówi Jerzy Wenderlich, wicemarszałek Sejmu RP.

Po ceremonii ślubnej w CYRKU ZALEWSKI miała miejsce GALA ŚLUBNA, w ramach której odbył się specjalny pokaz koni Palomino prezentowany przez nowożeńców ubranych w weselne stroje. Przyjęcie weselne dla 200 osób odbyło się się w „Domu Gościnnym Zalewskich” w Parzniewie koło Pruszkowa. Na przyjęciu grał zespół muzyczny Vini Band, który występował już z takimi gwiazdami Polskiej estrady jak: Maryla Rodowicz, Ewa Bem, czy Zbigniew Górny. Zespół grał m. in. na weselu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>