www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ślub i dziecko, nie dla Dody!?

Tak bardzo się sparzyła?

Rozwód z Radkiem Majdanem musiał być dla Dody bardzo bolesny. W wywiadzie dla PANI, gwiazda podkreśliła:

Instytucję małżeństwa widzę jako ekscytującą przygodę, totalnie beztroską.  Adam (nasz przyp.narzeczony Adam Darski) ma zupełnie inne podejście – przysięgę na całe życie traktuje poważnie. Jestem za bardzo zmienna, żeby składać obietnice na zawsze…

Faktycznie Doda po jednym nieudanym formalnym związku mogła się mówiąc wprost zrazić do „bycia żoną”. Ale skąd w takim razie tak nieugięte stanowisko dotyczące macierzyństwa?

Uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi. Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która ciągle tęskniłaby za matką.

Skąd Doda ma taka pewność? Tego nie wiemy.

Szkoda natomiast, że Rabczewska decydując się na tak mocne słowa o posiadaniu dziecka, jako o „niezbyt wybitnej sztuce pozostawiania po sobie śladu na ziemi” nie pomyślała o swoich rodzicach.

Dzięki tej niezbyt wybitnej sztuce jednak propagowanej przed Państwa Rabczewskich,  Doda pojawiła się na tym świecie. Zresztą nie tyko ona sama, może nie wszyscy wiedzą, ale Doda ma też brata Rafała.

Rabczewska_Dorota_Doda_rodzice

Rabczewska_Dorota_Doda_brat

Rabczewska_Dorota_Doda_Darski_Adam

Rabczewska_Dorota_Doda

Rabczewska_Dorota_Doda

Darski_Adam

Rabczewska_Dorota_Doda


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>