www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skrzynecka wspomina…

Jak wyglądały pierwsze samodzielne wakacje Kasi Skrzyneckiej? Dlaczego było lepiej niż teraz?

Kasia Skrzynecka w styczniu zostanie mamą. Nic dziwnego więc, że gwiazda już teraz zastanawia się, gdzie zabierze ukochane maleństwo w pierwszą wielką wyprawę. Niestety, nie towarzyszą jej radosne myśli: – Mam świeżo w pamięci wypady nad Bałtyk z przyjaciółmi ze studiów. W 4 osoby, małym fiatem, ruszaliśmy nad nasze morze.– opowiada Kasia w wywiadzie dla „Pani domu”- W Karwi na niemal pustej plaży upajaliśmy się swobodą. Tej pustej plaży dziś już nie ma. W sezonie ludzie leżą na niej ściśnięci jak sardynki. Nie ma też ukwieconej łąki w Bukowinie Tatrzańskiej, po której biegałam z psem. Stoją tam teraz termy.

Niestety, czasu nie da się już cofnąć. Maluszek Kasi nie będzie biegał po dziewiczej łące… Jednak dzisiejsze czasy maja też swoje plusy, o których artystka mówi z entuzjazmem: – Od tamtych lat pojawiło się też wiele cudów techniki, ułatwiających i zmieniających życie. Dziś kobieta spodziewająca się dziecka może oglądać na badaniach USG swoje maleństwo w trójwymiarze, jakby oglądała program Discovery. Wspaniałe!

Nie wszystko co nowe, jest więc złe. Tęskniąca za dawnymi czasami Kasia Skrzynecka pewnie jeszcze nie raz przekona się, że nie warto smucić się na zapas!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>