www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skrzynecka straciła szansę na kontrakt!

Aktorka mogła zarobić sporą sumkę podpisując kontrakt z firmą odzieżową. Ale gdy wokół sprawy zrobił się szum, przedstawiciele firmy szybko się wycofali…

Kontrakt z firmą produkującą akcesoria i zabawki dla dzieci miał być dla Katarzyny Skrzyneckiej nie lada gratką. Gwiazda miała podobno wystąpić razem ze swoją córeczką, Alikią. Nie jest tajemnicą, że Skrzynecka nigdy nie stroniła od fotoreporterów. Ale odkąd artystka została mamą, chętnie pozuje do zdjęć także z córką. Mało tego, artystka zasłynęła tym, że zabrała kilkumiesięczną Alikię na benefis w klubie muzycznym! Nic dziwnego, że pomysł zaangażowania Alisi do reklamy nie spodobał się internautom.

Na reakcję Kasi Skrzyneckiej nie trzeba było długo czekać:
Jestem zdegustowana tymi medialnymi „rewelacjami”, bo nigdy nie mieszam dziecka w moja prace – oświadczyła artystka na łamach „party”. – Alikia nie weźmie udziału w żadnej reklamie ani nie wystąpi w żadnym programie telewizyjnym!

Dlaczego Skrzynecka tak bardzo się zdenerwowała? Niestety, po tym, jak wiadomość o kontakcie wyciekła do prasy, firma, która zgłosiła się do Kasi Skrzyneckiej szybko się wycofała. Dla aktorki to spora strata…

Jeśli wrócimy do rozmów i współpraca dojdzie do skutku, to na pewno bez udziału Alikii – mówi stanowczo Katarzyna Skrzynecka.

Jaki z tego morał? Czasem lepiej nie chwalić się w mediach wszystkimi propozycjami…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>