www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skrzynecka cała w grochach

Tak się zastanawiamy, czy ktoś nie robi jej na złość?

W każdą niedzielę nie tylko tańczące gwiazdy brane są pod lupę.

Para prowadzących program, Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka poza prowadzeniem tego show też mają się czym pochwalić w swoim dorobku zawodowym i cieszą się nie mniejszą popularnością od tańczących uczestników Tańca z gwiazdami.

Oni też są pod lupą. A szczególnie Kasia, której kreacje już nieraz były krytykowane przez prasę i stylistów.

I tak się zastanawiamy, czy tym razem nie będzie podobnie. Po niedzielnym odcinku, kiedy Skrzynecka wystąpiła cała w grochach, mogą posypać się różne komentarze. Jak sądzicie, będzie aż tak źle?


SKRZYNECKA_KATARZYNA

SKRZYNECKA_KATARZYNA

SKRZYNECKA_KATARZYNA

GASOWSKI_PIOTR_SKRZYNECKA_KATARZYNAWpisz komentarz

 1. 25 października 2010 07:11

  vipforum.tvn:

  Katarzyna miała w tej edycji conajmniej 4-5 dobrych kteacji: dwie piękne, proste kobiece czerwone suknie, jedną gładką czarną bąbkę z małym żabotem (piękna!!!) , kombinację klasyki białej bluzki z ołówkową spódnicą oraz urocze popielate grochy a la lata 60-te – śliczna, kobieca i wdzięczna! W trzech spośród tych widziałam ją na foto z innych uroczystości, więc prawdopodobnie to jej prywatne sukienki … I słusznie !! Sama ubiera się z dużo większą klasą i wyczuciem stylu niż stylistka Williams, która chyba złośliwie musi ją tak przebierać jak starą matronę ;(

 2. 25 października 2010 07:34

  vipforum.tvn:

  Akurat groszki były ok, bardzo wdzięczne. Ale ostatni odcinek to wstyd dla kostiumografki TVN. TO CO WYPRAWIA PANI WILLIAMS ZE STYLIZACJAMI PANI KASI SKRZYNECKIEJ, PRZECHODZI JUŻ LUDZKIE POJĘCIE !!! JAK MOŻNA UBRAĆ PIĘKNĄ KOBIETĘ O ŁADNEJ FIGURZE W PASKUDNY CIĘŻKI SURDUT ZASŁANIAJĄCY I ZWIEWNĄ, NIEZŁĄ SUKIENKĘ, I CAŁY WDZIĘK TEJ KOBIETY !? UBRANO JĄ JAK CÓRKĘ STRÓŻA. PRZY TYM PODWINIĘTE RĘKAWY MARYNARKI ?? JAK NA WIEJSKIM WESELU LAT 80-TYCH. PORA ZMIENIĆ WRESZCIE STYLISTKĘ PROGRAMU NA KOGOŚ, KTO NIE OSZPECA LUDZI OHYDNĄ STYLIZACJĄ!

 3. 25 października 2010 10:22

  MIVIA:

  Ta sukienka jest śliczna – ktoś wie gdzie ją można kupić??

 4. 25 października 2010 13:08

  elizka:

  Mam taką samą:-) To sukienka Simple! Jest naprawde super:))))))

Podobne posty:

/* */?>