www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skiba – to była ściema!

To nie nowa towarzyszka życia Krzysztofa Skiby, to nawet nie nowy happening tego artysty.

Tak, tak. Najpierw miała to być sponsorowana blondynka (czyta o tym tutaj), potem protest przeciwko topieniu Marzanny (czytaj o tym tutaj), a tak naprawdę chcieliśmy pokazać… jak „niewiele” potrzeba by powstała plotka! Bo plotka powstaje w oka mgnieniu i często… z niczego!

A o tym, ze każda plotka ma swoja cenę oraz o tym, jak funkcjonuje świat celebrytów i mediów tabloidowych opowiada książka „Cena Plotki” brytyjskiej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, Sharon Marshall. Którą zresztą czyta kobieta w tle – zaznaczona na zdjęciu – za „zakochaną parą” – Krzysztofem Skibą i jego Marzanną.

„Cena plotki” to zabawna, lekko napisana i wciągająca czytelnika historia przedstawionego od kulis świata show biznesu oraz pierwszych stron gazet. Sharon Marshall, która przez ponad 10 lat poznawała świat brytyjskiej prasy pracując w siedmiu różnych brytyjskich tabloidach, z ciętym humorem, dystansem oraz odrobiną autoironii zdradza barwne anegdoty, szokujące metody i bezwzględne realia codziennej walki o newsa. Wszystkie wydarzenia w książce są prawdziwe, a tylko niektóre nazwiska zostały zmienione.

Ciekawy czy, kto i kiedy zdradzi kulisy polskiego rynku plotkarskiego?

aka

cena-plotki1cena-plotki-kobieta-w-tle-z-ksiazka

okladka-plotka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>