www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skazana na rozstania?

Patsy Kensit, piękna aktorka, która najwyraźniej nie ma szczęścia do mężczyzn, wciąż przeżywa rozstanie z liderem grupy Oasis, Liamem Gallagherem.

„To była miłość mojego życia” – mówi o związku z rockmenem Patsy.Pobrali się w 1997 roku, mieli syna Lennona, rozstali się po trzech latach. Dla Patsy Kensit był to już… trzeci rozwód! Po nieudanym małżeństwie z frontmanem Big Audio Dynamite Danem Donovanem i wokalistą Simple Minds – Jimem Kerrem.Po czwartym rozwodzie – z DJ’em Jeremy Healy – aktorka miała poważne problemy z sercem, ale teraz twierdzi, że i tak najważniejszy był dla niej Liam Gallagher.

„Szczerze, miałam z Jimem fantastyczne relacje i naprawdę go kochałam. Ale to Liam był miłością mego życia. I może nigdy już nie przeżyję podobnego uczucia, ale i tak warto było. Wielu ludzi nie doświadcza nawet tego” – powiedziała Patsy w wywiadzie dla magazynu Buzz.

Może nie powinna być taką pesymistką? Tylko może niech tym razem szuka w innej branży. Bo jak widać, związki z muzykami jej nie służą.

aka

LONDON, ENGLAND - SEPTEMBER 07: Patsy Kensit attends the TV Quick & Tv Choice Awards at The Dorchester on September 7, 2009 in London, England. (Photo by Ian Gavan/Getty Images) EDINBURGH - AUGUST 19: British pop stars Liam Gallagher and Patsy Kensit attend the film premiere of 'Janice Beard: 45 Words Per Minute' at the Edinburgh Film Festival on August 19, 1999 in Edinburgh. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)

EDINBURGH - AUGUST 19: British pop stars Liam Gallagher and Patsy Kensit attend the film premiere of 'Janice Beard: 45 Words Per Minute' at the Edinburgh Film Festival on August 19, 1999 in Edinburgh. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>