www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Skandal w „Bitwie na głosy”. Telewidzowie zostali oszukani?

W głosowaniu SMS-owym podczas ostatniego odcinka „Bitwy na głosy”  (7 kwietnia) nastąpiła pomyłka. Zdaniem części widzów Monika Kuszyńska nie powinna odpaść z programu.

TVP przyznała się do błędu. Telewizja twierdzi jednak, że nie wpłynął on na wynik głosowania.  „W 6. odcinku programu „Bitwa na głosy” w jednym z SMS-ów zwrotnych pojawił się błąd. W związku z tym głosy zostały przeliczone ponownie z uwzględnieniem tych, które pierwotnie zakwalifikowano do zespołu Ryszarda Rynkowskiego zamiast zespołu Moniki Kuszyńskiej” – napisano w oświadczeniu. „Operacja ta nie wpłynęła jednak na tabelę wyników. Za zaistniały błąd przepraszamy” – czytamy.

Tymczasem zdaniem części telewidzów odejście Kuszyńskiej jest niesprawiedliwe. Napisali nawet petycję w internecie, adresowaną do TVP.  „Taki fakt mógł doprowadzić do małej ilości  głosów oddanych na zespół Moniki Kuszyńskiej. W związku z zaistniałą sytuacją podpisani pod petycją prosimy o przywrócenie łódzkiego zespołu Moniki Kuszyńskiej do  programu” – uzasadniają telewidzowie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>