www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Siostry Grycan: Wiśniewski je kocha, Piróg nienawidzi

Kość niezgody jest pomiędzy Michałem Wiśniewskim a Michałem Pirógiem. Wiśniewski się nimi ekscytuje, Piróg wyśmiewa i ma ich dość. „Tańcowały dwa Michały…” Kto ma racje?

Młoda panna Weronika Grycan właśnie wkracza pełną gębą do show-biznesu. „Naszym choreografem, który za pewnie da z siebie wszystko jest Weronika Grycan. Zajebista dziewczyna pełna miłości do tańca” – tak rekomenduje ją Michał Wiśniewski, który zatrudnił ją w swoim zespole jako choreografa. Będzie odpowiadała m.in. za ich występ podczas festiwalu Top Trendy.

Ale druga Grycanka, Wiktoria dostała angaż w programie (sic!) „Top Model”. Została asystentką stylistki Malwiny Wędzikowskiej. Rozjuszyło to Michała Piróga, który także pracuje w show. Ale nie podobała mu się już wcześniej. Do tego stopnia, że ją dyskryminuje.  Słynną rodzinę określił jako: „zwały tłuszczu i brak talentu”.

Piróg ma bzika na ich punkcie do tego stopnia, że pomylił ją z inną kobietą. . „Już prawie w Poznaniu z nową asystentką Malwiny w jednym przedziale…Cały czas je… Ja pier…le” – skomentował na Facebooku. „Uffffffffff okazało się że to jednak była zwykła pasażerka która się zgadała na dworcu z Malwiną na temat ciuchów. Na początku dużo rozmawiały na temat stylizacji dlatego myślałem że to jej asystentka potem zaczęła jeść i jeść. W pewnym momencie zrobiło się niebezpiecznie do tego stopnia że siedzieliśmy z torbami na kolanach w strachu że pożre nam bagaże” – sprostował później.

Weronika wystąpiła w programie Vivy „Kolejno odlicz”, spekulowano nawet, że dostanie program. Miała też podobno wystąpić w… „Tańcu z gwiazdami”. U Kuby Wojewódzkiego tańcząc zrobiła prawdziwe show.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>