www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Siostra Angel Oliferuk współpracuje z producentem Rihanny

Violet Oliferuk jest 23-letnią piosenkarką, od niedawna mieszkającą na stałe w Stanach Zjednoczonych. Obecnie współpracuje z producentem, który zajmuje się przygotowywaniem muzyki dla m.in. Ushera, Ciary, Rihanny, Ne-yo. Jej siostra Angel zakwalifikowała się, jako polska reprezentantka do  finału konkursu „Top Model Worldwide 2013”.

 

Violet zajmuje się śpiewem od kiedy skończyła 10 lat. Od dziecka jeździła na różnego rodzaju festiwale, koncerty, takie jak np. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Suwałkach, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, gdzie zajmowała pierwsze miejsca.

Kolejnym etapem w jej drodze rozwoju były występy z zespołem Fart. Wraz z nimi dostała się do finału krajowego „Eurowizji dla dzieci” w 2004 r. Koncertowała również solo, m.in. na wyborach Miss Gentelmana, czy w programie emitowanym na Polsacie – „Teraz Gramy”. Do Stanów Zjednoczonych wyjechała w celu nagrania swojej pierwszej płyty.

Moich producentów poznałam przez siostrę Angel, która pewnego razu pojechała służbowo do Atlanty. Odwiedzając znajomych okazało się, że po sąsiedzku swoje studio nagraniowe miał Darnell Dalron z Lamar Taylor. Co więcej, spotkała tam Ushera – wspomina Violet.

Producent po wysłuchaniu nagrań Violet stwierdził, że jest bardzo zainteresowany współpracą. Mocny soulowy głos Violet przekonał go, że posiada ona ogromny potencjał. Na pierwsze nagranie Violet jechała z siostrą samochodem ponad 9 godzin. Praca nad singlem w studiu trwała 2 dni.

Na ścianie mają złote płyty Ushera, Rihanny, Ciary, Ne-yo… Darnell na swojej tablicy napisał „Violet- future”. To było niesamowite, że zostałam doceniona przez takich ludzi.

Kolejny materiał Violet nagra pod koniec kwietnia, jak wróci z Europy. Z niecierpliwością czekamy na następny singiel młodej wokalistki.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>