www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Show Wolińskiego i Tyszki pojawi się na antenie!

Od jakiegoś czasu krążyły plotki, że pilotażowy odcinek nie przypadł producentom do gustu i postanowili oni nie emitować go w telewizji. Okazało się jednak, że Dawid i Marcin dostaną swoją szansę.

„Telewizja TVN wiosną pokaże autorski program Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki pod roboczym tytułem “Woli & Tysio”. W reality-show znany projektant i ceniony fotograf będą wcielali się w nietypowe role. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą, jak panowie poradzili sobie w roli pracowników warszawskiego ZOO. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada firma Rochstar” – donoszą Wirtualnemedia.

Informacje o programie były na tyle niejasne, że wymyślano naprawdę oryginalne plotki na temat prowadzących. Tabloidy twierdziły, że kolejne odcinki nie będą kręcone z powodu nieprzyjemnego zachowania Wolińskiego i Tyszki. Chodziło o ich wypowiedzi na Facebooku, bezpośrednio krytykujące Karolinę Korwin-Piotrowską. Jak dziennikarka zareaguje na ich program? W Polsce coraz więcej produkcji prowadzonych jest przez totalnych amatorów. Czy „Woli” i „Tysio” poradzą sobie z nowym wyzwaniem?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>