www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Setka gwiazd przeciwko przemocy!

Agustin Egurrola, Natalia Lesz, Patricia Kazadi, Ania Wyszkoni, Marina, Ewa Farna, Iwona Węgrowska – to zaledwie część gwiazd prostestujących przeciwko przemocy.

Magazyn Bravo rozpoczął pod koniec września kampanię „Stop Przemocy! Bravo i Gwiazdy Przeciwko Przemocy w Szkole”. Wydarzenie wspiera ponad 100 popularnych wśród młodzieży idoli.Celem kampanii jest nagłośnienie tematu szkolnej agresji – zwrócenie uwagi na problem oraz zmiana postaw zarówno wśród uczniów, rodziców, jak i nauczycieli.

Poparcie dla kampanii wyraziło wiele spośród młodzieżowych gwiazd: Afromental, Agustin Egurrola, Natalia Lesz, Patricia Kazadi, Ania Wyszkoni, Marina, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, FEEL, Mrozu, Wojtek Brzozowski, Maciek Florek (Gleba), VOLVER, Candy Girl, Liber, Doniu, Grupa Operacyjna, Łukasz Zagrobelny, Szymon Wydra & Carpe Diem, Justin Bieber, White Lies, Anja Orthodox oraz prezenterzy VIVA POLSKA.

W ramach akcji ogłoszony zostanie również konkurs dla szkół. Nagrodą będzie wizyta gwiazd patronujących akcji w pięciu zwycięskich placówkach.

aka

źródło:kampaniespoleczne.pl


Wpisz komentarz

  1. 14 marca 2012 20:17

    Kaya:

    Może wszystkim wyjaśnię jak to w Polsce jest z inzwaskami. Po pierwsze wszystkie nazwiska się odmienia, jedynie nazwiska herbowe, można nie odmieniać,ale tylko jeżeli tak sobie zażyczy ich właściciel. Po drugie nazwiska są faktycznie rzeczownikami, ale nie ma dla nich jednej odmiany deklinacyjnej, odmieniają się wiele rf3znych deklinacji. I pomimo, iż są rzeczownikami czasami odmieniają się jak przymiotniki, wtedy gdy od nich pochodzą. I tak jest z nazwiskiem Farna – pochodzi ono od przymiotnika więc odmienia się tak jak przymiotniki, można jego odmianę porf3wnać do wszystkich nazwisk zakończonych na ski , odmienia się je bowiem rf3wnież jak przymiotniki, bo pochodzą od przymiotnikf3w (np. Ewy Jastrzębiowskiej). Dlatego też można owe nazwisko odmienić w tylko jeden poprawny i konieczny (tylko posiadacz nazwiska herbowego może zazyczyć sobie jego nieodmieniania) sposf3b, mianowicie Ewy Farnej, drogi Krytyku i Krytyku2. Zagadnienie nazwisk w języku polskim jest strasznie skomplikowane, ale i interesujące. Miałam takie szczęście obronić pracę magisterską na ten temat. Pozdrawiam

Podobne posty:

/* */?>