www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sesja zdjęciowa z aktorami spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”

W poniedziałek 8 maja odbyła się sesja zdjęciowa z aktorali biorącymi udział w spektaklu teatralnym „Przygoda z ogrodnikiem” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego. Premiera spektaklu odbędzie się 6 czerwca w Teatrze IMKA.

foto: MWMEDIA

„Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia wybitnego dramaturga z Kanady – Norma Fostera. Spektakl jest opowieścią o życiu pary aktorów – Państwa Dzikich, którzy po kilku latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i stają się coachami, jeżdżącymi po świecie z wykładami motywacyjnymi. Kiedy ich kariera ma się coraz lepiej, małżeństwo powoli się rozpada. Ma w tym swój udział ogrodnik pracujący w willi Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić miłość?

Wyjątkowy humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, Michał Sitarski oraz Anna Korcz to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady guru motywacji…

– Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz… oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę… autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”… oto przed Wami Hal i Cindy Dziki! !Scenariusz: Norm Foster (Kanada).


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>