www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sesja zdjęciowa Agi Boryń w Miami

Pochodząca z Kwidzynia 24-letnia modelka, Aga Boryń zachwyciła na wyborach World Next Top Model 2017, gdzie została Miss Foto i II-wicemiss Bikini. Wcześniej brała udział w kilku konkursach piękności, ale głównie jeździ po świecie i robi sesje dla znanych fotografów. W „Pytaniu na śniadanie” zdradziła kulisy organizowanego od 12 lat największego konkursu dla modelek w Libanie.

Jest to duże wydarzenie, promowane przez kilka tygodni na bilbordach i telebimach w całym kraju. Wraz z 40 dziewczynami z całego świata miałyśmy całodobową ochronę. Żadna z nas nie mogła wyjść sama z hotelu. Nie pozwolono zbliżać się do nas i robić z nami selfie – opowiada modelka.

Aga przyznaje, że przebywanie trzy tygodnie ze sobą tylu kandydatek było źródłem napięć i kłótni. Całe dnie spędzały na zwiedzaniu kraju i spotkaniach ze sponsorami, więc wracały zmęczone do hotelu. Następnego dnia niektóre dziewczyny potrafiły spóźniać się na zbiórki po dwie godziny.

Jeśli organizator powiedział, że widzimy się o określonej godzinie, to ja tam zawsze byłam na czas, ale część przychodziła spóźniona, więc reszta musiała czekać. Dochodziło do przepychanek, bo każda miała inny temperament – zdradza Aga.

Fotomodelka wyznaje też, że ponieważ organizatorzy chcieli zaprezentować zalety miejscowej kuchni, jedzenie serwowane podczas konkursu było bardzo konkretne. Nie było mowy o przysłowiowym listku sałaty, dlatego każda z nich przytyła po kilka kilogramów. Teraz Aga jest w trakcie diety, bo za chwilę wylatuje do Indii, gdzie ma następną sesje. Zobaczcie jej ostatnie, seksowne zdjęcia z Miami.

 

boryn_miami_02

boryn_miami_03

boryn_miami_04

boryn_miami_05

boryn_miami_06

boryn_miami_07

boryn_miami_08

boryn_miami_09

boryn_miami_10

boryn_miami_11

boryn_miami_12


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>