www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Serial „Przyjaciółki”: Oberbek ma romans z Kasprzykowskim

Gabriela Oberbek w serialu „Przyjaciółki” gra z pozoru skromną i naiwną dziewczynę, która jest przedszkolanką. Działa pod wpływem impulsu. Kiedy się zakocha, zupełnie traci głowę. Czy szara myszka z kompleksami okaże się dobrym kąskiem dla naciągaczy i oszustów?

Ewa wie, że wpadła w oko mecenasowi Strzeleckiemu. Szarmancki, czarujący i wykazujący inicjatywę mężczyzna bardzo jej imponuje. Problem w tym, że łatwo ją oczarować. Marzy o wielkiej miłości, ale czy uwierzy, że Paweł odejdzie od żony? Okaże się niebawem…

Gabrysia prywatnie nie kibicuje związkowi swojej bohaterki. Uważa, że małżeństwo to wielkie zobowiązanie i odpowiedzialność.

– Umiem walczyć o miłość, ale od żonatych mężczyzn staram się w tym wypadku trzymać z daleka
– powiedziała Gabriela Oberbek.

W kolejnym 10. odcinku serialu „Przyjaciółki” Inga (Małgorzata Socha) przypadkowo zauważa Ewę (Gabriela Oberbek) wchodzącą do hotelu. Wcześniej Ewa okłamuje Ingę, że źle się czuje. Zwalnia się z pracy. Okazuje się, że kobieta ma tam randkę z żonatym mężczyzną. Niczego nieświadoma Inga przestrzega Ewę przed takim romansem i radzi by nie angażowała się uczuciowo. Tymczasem do hotelu przyjeżdża Paweł (Bartek Kasprzykowski).

Czy Inga zorientuje się z kim spotyka się Ewa? Czy wyjdzie na jaw, że Paweł zdradza Ankę (Magdalena Stużyńska)? Odpowiedź już w 10. odcinku serialu „Przyjaciółki”. Oglądajcie w czwartek o 22:00 na antenie Polsatu!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>