www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Seksowny Żurek i Arciuch

Żurek prawie jak agent 007, Arciuch figlarnie grozi palcem, Książkiewicz o numerach wie wszystko a Schneider chce być number One – ujawniamy sekrety bohaterów komedii „Los numeros”.

KUBA KRZEMIEŃ – policjant prawie jak numer 007 (LESŁAW ŻUREK)
Podkomisarz w policji kryminalnej. Typ przystojnego łobuza, seksowny, działa na kobiety choć nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Los wykręca mu niezły numer i właśnie wtedy, kiedy Kuba przeżywa najgorszy dzień swojego życia – uśmiecha się do niego szczęście i wygrywa 17 milionów złotych na loterii! Jednak to dopiero początek kłopotów i ekscytujących przygód, jakie spotkają głównego bohatera „Los numeros”!

ANIA MYSZYŃSKA – chce być number One (JUSTYNA SCHNEIDER)
Początkująca dziennikarka na dorobku, typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Jej wielką słabością jest Kuba – sąsiad z naprzeciwka, w którym kocha się od prawie dwóch lat, lecz Kuba jej nie zauważa. Ania powoli zaczyna tracić nadzieję, że kiedyś może się to zmienić, a tak bardzo chciałaby być tą jedyną…

IWONA JÓŹWIK – o numerach wie wszystko (WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ)
Prezenterka prowadząca Tele -loterię. Początkująca celebrytka, ulubienica plotkarskich magazynów. W świecie blichtru i rozrywki czuje się, jak ryba w wodzie. Bardzo atrakcyjna fizycznie, świetnie wykorzystuje swój urok, by zdobyć dokładnie to i dokładnie tego, kogo zdobyć chce! Los wywinie jednak jej numer, którego nie przewidziała mimo, że zna wszystkie sekrety maszyny losującej…

MARTA SARNOWSKA – nie z nią te numery (TAMARA ARCIUCH)
Prawniczka, przewodnicząca Komisji Kontroli Zakładów w Tele-loterii. Inteligentna, atrakcyjna, kobieta z klasą. Obiekt pożądania większości mężczyzn. Będzie wraz z Kubą prowadziła śledztwo w sprawie przekrętu na loterii. Na niczym jej tak nie zależy, jak na tym aby odkryć prawdę o oszustwach, które rzucają cień na system zabezpieczeń loterii, który nadzoruje. Tylko czy Marta rzeczywiście przewidziała wszystkie numery, jakie może wywinąć jej los?

„Los numeros” w kinach od 25 marca 2011

layout pojedyncze 4

layout pojedyncze 4

layout pojedyncze 4


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>