www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Seksowne ratowniczki, przystojni ratownicy…

Piękne blond ratowniczki i dowodzący nimi przystojny David Haselhoff – któż z nas nie pamięta mody na „Słoneczny patrol” na początku lat 90. Po latach przerwy serial wraca na ekrany telewizorów!

W Polsce „Baywatch” emitowany był od 1994 roku. Zespół Big Cyc nagrał nawet piosenkę nawiązującą do tej serii, zaś kolorowe gazetki dla młodzieży publikowały plakaty z przystojnymi ratownikami i ich zniewalającymi koleżankami. Karierę dzięki „Słonecznemu patrolowi” zrobiła Pamela Anderson, ale nie była ona jedyną wysportowaną ratowniczką patrolującą plaże Południowej Kalifornii. Równie dobrze prezentowały się Gena Lee Nolin, Erika Eleniak czy Carmen Electra.

Serial od początku (poza stresująca pracą ratowników i losami tonących ludzi) ukazywał osobiste rozterki bohaterów. Mitch Buchannon przez swój absorbujący i stresujący zawód rozwiódł się z żoną i samotnie wychowywał syna. Bohaterowie zakochiwali się w sobie i rozstawali. Dodatkowym zagrożeniem, poza falami i ryzykiem utonięcia były dla bohaterów także krwiożercze rekiny. Widzowie mogli się przekonać, jak trudna i niebezpieczna jest praca ratownika, gdy w jednym z odcinków w paszczy zwierzęcia zginęła piękna Jill.

Premierowe odcinki w dni powszednie o 17:00 na Universal Channel.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>