www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Seksowna projektantka ubiera gwiazdy

Na salony powoli wkracza urocza projektantka, która już urzekła swoimi kreacjami kilka gwiazd naszego show-biznesu. Jej kreacje miały na sobie m.in. Ola Szwed, Katarzyna Glinka, Agnieszka Włodarczyk, Ewelina Lisowska, Aga Boryń, Ola Ciupa, Paulina Drażba, Iza Kuna, Paulina Sykut czy Eliza Gwiazda.

Magda Żabicka, bo o niej mowa tworzy przede wszystkim kolorowe sukienki, dopasowane długie kreacje, wzorzyste marynarki i wzoruje się na trendzie „pin-up” wywodzącego się z lat 40 i 50 tych. Dotyczył on rozkloszowanych sukienek i skąpych strojów, również bieliźnianych, pojawiających się na plakatach. Propagatorką i miłośniczką nowego stylu była Marilyn Monroe. Projektantka sama przypomina słynna seksowna aktorkę i bez problemu mogłaby stać się gwiazdą.

Magdalena Żabicka, markę „Pin-Ups” stworzyła w 2014 roku. Projektantka wcześniej szyła kreacje dla przyjaciół, lecz brakowało jej odwagi by stworzyć własną działalność. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie – obecnie wytwory marki dostępne są w butikach multibrandowych w całej Polsce, oraz na platformie sprzedaży online www.pinups.pl . Magda swoje Atelier zainicjowała na szczecińskiej starówce. XVI wieczny klimat miejsca, wspiera twórczość artystki.

Marka „Pin-Ups” jest kompozycją XX-wiecznego trendu z latami współczesnymi – „To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji”. Markę odznaczają proste formy, bogate faktury oraz wyrafinowane kroje. Kolekcje skierowane są dla kobiet aktywnych, ciekawych świata, lubiących wyróżnić się z szarego tłumu, kochających modę i ekspresję. Najwyższej jakości materiały zdobione są za pomocą technologii druku cyfrowego, dzięki czemu powstałe zdobnictwo jest unikatowe.

Absolwentka Socjologii oraz Doradztwa Psychospołecznego, projektuje ponad 100 modeli w sezonie. W dalszych planach firmy jest rozszerzanie sieci butików firmowych w Polsce oraz zagraniczna ekspansja marki. Magda kilka lat temu kiedy jeszcze nie myślała o własnym biznesie wystartowała w wyborach Miss Bikini w Mielnie i znalazła się w pierwszej piątce. Wiele razy znajomi namawiali ją do udziału w rożnego rodzaju wyborach, ale ona już wtedy myślała raczej o roli po drugiej stronie. Chciała ubierać kobiety, nie tylko na konkursy piękności, czy na ścianki. Swoje marzenia właśnie spełniła i otwiera pierwszy butik w Szczecinie i już myśli o Warszawie.

magda_zabicka

magda_zabicka

magda_zabicka_02

magda_zabicka_03

magda_zabicka_04

magda_zabicka_05

magda_zabicka_06

magda_zabicka_07

magda_zabicka_08

magda_zabicka_09

magda_zabicka_10

magda_zabicka_11

magda_zabicka_12

magda_zabicka_13

magda_zabicka_14

magda_zabicka_15

magda_zabicka_16

magda_zabicka_17

magda_zabicka_18

magda_zabicka_19

magda_zabicka_20

magda_zabicka_21

magda_zabicka_22

magda_zabicka_23

magda_zabicka_24

magda_zabicka_25

magda_zabicka_26

magda_zabicka_27

magda_zabicka_28

magda_zabicka_29

magda_zabicka_30

magda_zabicka_31

magda_zabicka_32

magda_zabicka_33

magda_zabicka_34

magda_zabicka_35

magda_zabicka_36

magda_zabicka_37

 

magda_zabicka_38

magda_zabicka_39

magda_zabicka_40

magda_zabicka_41

magda_zabicka_42

magda_zabicka_43

magda_zabicka_44

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>