www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Seks, kibice i show-business – Festiwal Gwiazd Międzyzdroje!

Wojnę żeńsko-męską” poprowadzi Łukasz Palkowski, gwiazdy będą wzdychać chórem „Och, Karol” na widok Piotra Adamczyka, a Krzysztof Lang zaserwuje gościom „Śniadanie do łóżka”. W Międzyzdrojach rozpoczął się Festiwal Gwiazd.

Filmowa strona festiwalu to m.in. pokazy najciekawszych filmów tego sezonu. Maraton śmiechu rozpocznie się w piątek od seksownej” komedii „Och, Karol2”. Piotr Adamczyk zagra uwodziciela. Kolejne punkty programu to m.in. komedia gangsterska „Weekend”. Przekonamy się, ile zamieszania może spowodować jedna walizka. Paweł Małaszyński pokaże pośladki w filmie Anny KazejakSkrzydlate świnie”. Ale najbardziej niegrzeczną komedią będzie „Śniadanie do łózka”. Komediowy duet Karolak/Adamczyk idą na ekranie ramię w ramię.

Gwiazdy w nieformalnych odsłonach to kolejny znak rozpoznawczy 16. edycji Festiwalu Gwiazd. Tenis, golf i piłka nożna – w tych aktywnościach specjalizują się celebryci.
Największe emocje czekają publiczność dzień później. Stadion Miejski w Międzyzdrojach udostępni murawę amatorom piłki nożnej. Po przeciwnych stronach boiska stanie drużyna Samorządowców Województwa Zachodniopomorskiego i reprezentacja Festiwalu Gwiazd. Gospodarzy przygotowuje do meczu Ministerstwo Gwiazd pod okiem Olafa Lubaszenko – wieloletniego Kapitana Reprezentacji Artystów. Nad kondycją festiwalowi goście pracowali już od wiosny, ale doping kibiców wskazany.

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach od 7 do 10 lipca – to nie wszystkie atrakcje!

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>