www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sekretne kulisy rozstania Czerkawskiego ze Scorupco

Teraz już nikogo nie powinno dziwić, że Mariusz Czerkawski bardzo irytuje się tematem swojej pierwszej, byłej żony Izabeli Scorupco.

MARIUSZ CZERKAWSKI Z OBECNĄ ŻONĄ, EMILIĄ

Były hokeista w ogóle nie chce rozmawiać na jej temat. W świetle ostatnich doniesień, które zaserwował nam tygodnik Na Żywo wydaje się to zupełnie zrozumiałe. Po kilkunastu latach od pojawienia się na ekranach superprodukcji z Izabelą Scorupco i Michałem Żebrowskim w rolach głównych (Ogniem i mieczem) okazało się, że filmowi partnerzy prywatnie mieli romans.

(nasz przypis Michał Żebrowski) Szalał na jej punkcie. Do dziś staje się nerwowy, gdy ktoś wspomina jej nazwisko. Ale Michał nie widział swojej przyszłości za granicą, a Iza nie umiała żyć na stałe w Polsce, więc ich drogi się rozeszły. Potem poznała swojego obecnego męża, Jeffreya Raymonda zdradza w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo znajomy Michała Żebrowskiego.

Obecnie Żebrowski ma żonę Aleksandrę Adamczyk, a Mariusz Czerkawski żonę Emilię Raszyńską i z tych związków, każdy ma dziecko.

Rozumiemy, że na żadnej z premier w Teatrze 6.piętro, którego współwłaścicielem jest Michał Żebrowski, Czerkawskiego raczej nie zobaczmy?

CZERKAWSKI_MARIUSZ_RASZYNSKA_EMILIAZENROWSKI_MICHAŁ_ADAMCZYK_ALEKSANDRA

CZERKAWSKI_MARIUSZZEBROWSKI_MICHAL


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>