www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sekielski ochodzi z TVN!

Jak podają media, Tomasz Sekielski wraz z końcem marca rozstaje się z TVN24 i grupą ITI. Popularny dziennikarz złożył już ponoć wymówienie na ręce szefostwa.

„Sekielski spotkał się z zespołem programu „Czarno na białym” i zakomunikował mu koniec współpracy” – pisze rp.pl Według portalu, „informację potwierdziły jeszcze dwa niezależne źródła”. TVN sprawy nie komentuje.

Skoro zdecydował się na tak odważną decyzję, oznacza to, że musi mieć przygotowane miękkie lądowanie. Ma mu zapewnić – według spekulacji – TVP. Dziennikarz jest jednak obarczony 9-miesięcznym zakazem pracy u konkurencji, nawet gdy zrezygnuje. W telewizji publicznej może się więc pojawić dopiero w 2013 roku. Miałby poprowadzić program publicystyczny o tematyce śledczym i politycznym.

Nieoficjalnie mówi się, że pracę Sekielskiemu miał zaproponować dyrektor TVP1, wcześniej związany z TVN. On sam odmawia mediom komentarza.

Sekielski zasłynął programem „Teraz my”, który współprowadził z Andrzejem Mrozowskim. W styczniu 2011r. został gospodarzem programu „Czarno na białym”.  W TVN pracował od 1997r. czyli od powstania „Faktów”, w których był dziennikarzem.

Tommy


Wpisz komentarz

Komentowanie wyłączone.

Podobne posty:

/* */?>