www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sasha Strunin stara się o rozgłos?

Piosenkarka robi wszystko, aby tabloidy sobie o niej przypomniały. W najnowszym wywiadzie przypomina, jak media zainteresowały się jej kompromitującymi zdjęciami.

„Mając 16 czy 17 lat wypłynęły moje zdjęcia z gołą dupą na Pudelku. To było dla mnie takie mocne, szokujące wydarzenie, bo chociaż oczywiście zrobiłam to, ale to było dla zabawy, dla jaj, młoda, głupia dziewczyna, i zrobiła się taka poważna afera, która zapoczątkowało taką moją drogę na krawędzi muzycznej, ale gdzieś tam opierającą się na takim kiczowatym, tandetnym… Wiesz, tyłek jest zawsze fajnym atrybutem kobiecości, ale myślę, że to mi raczej zaszkodziło, bo moi tamtejsi producenci byli bardzo wkurzeni na mnie, jak na dziewczynę w tak młodym wieku bardzo się stresowałam. Nie zdawałam sobie konsekwencji tego, co zrobiłam, bo faktycznie, byłam głupia, wsadziłam to na myspace. Przyjechała do mnie moja koleżanka, modelka z Nowego Jorku i właśnie zrobiłyśmy sobie takie głupie zdjęcia no i na następny dzień rano, Pudelek… Wiadomo, że to była jakaś promocja, dzisiaj, z perspektywy czasu, już się z tego śmieję”- wyznała w wywiadzie z „wp.tv”.

Sasha, która dzięki zespołowo Jet Set stała się rozpoznawalna dla paru osób, powoli znika z show biznesu. Teoretycznie ciągle pracuje nad swoją karierą, jednak ostatnio nic nie słychać o jej osiągnięciach. Czy w końcu pokaże swoje możliwości?

Strunin_Sasha

Strunin_Sasha


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>