www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sasha Strunin gwiazdą TV Superstars

Popularna piosenkarka podkłada głos w grze na PlayStation.

Gra TV Superstars będzie jedną z najważniejszych jesiennych premier PlayStation, w których używać będzie można rewolucyjnego, wciąż oczekiwanego, kontrolera ruchu PlayStation Move. Uczestnicy będą mieli szansę poczuć się jak prawdziwe gwiazdy TV – w grze można wystąpić w pięciu różnych programach telewizyjnych, prezentując w nich swoje talenty i wykorzystywać rozmaite możliwości PlayStation Move.Sasha Strunin jako Bella będzie pełnić rolę gospodyni TV Superstars. Jej zadaniem jest zapoznanie graczy z interfejsem gry i wspieranie ich podczas zabawy. Zawsze miła i pomocna – będzie przewodniczką po świecie TV Superstars. Bella to klasyczna „urocza dziewczyna z sąsiedztwa” – niedawno przekroczyła dwudziestkę, ale dzięki wrodzonej charyzmie już czuje się doskonale przed kamerą. Równocześnie jest bardzo naturalna i pozytywnie nastawiona do otoczenia.

„W wirtualnej rzeczywistości TV Superstars każdemu graczowi przyda się przewodnik, który będzie służył radą i poprowadzi go przez kolorowy świat gwiazd ekranu. Sasha idealnie pasuje do tej roli – ma wiele wdzięku, jest sympatyczna i pomimo tego, że jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny nie onieśmiela, ale przyciąga swoją bezpośrednią osobowością oraz pozytywnym nastawieniem” – komentuje udział Sashy Strunin Krzysztof Papliński, Product Manager w Sony Computer Entertainment Polska.

TV Superstars jest grą, w której uczestnicy konkurują w pięciu programach telewizyjnych, starając się osiągnąć statut gwiazdy TV. W każdym z programów kontroler PlayStation Move jest wykorzystywany w inny sposób – jego możliwości są niemal nieograniczone! TV Superstars posiada także opcję rejestracji głosu, fotografowania twarzy oraz naśladowania emocji uczestników. Wszystko po to by gracz poczuł się jak w prawdziwym telewizyjnym show!

Premiera TV Superstars będzie miała miejsce w październiku 2010 roku.

aka

Sasha Strunin

Sasha Strunin

Strunin_Sasha

źródło: siz.pap.pl


Wpisz komentarz

  1. 15 sierpnia 2010 06:08

    Majtek:

    Świetna informacja;)

Podobne posty:

/* */?>