www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sara May znowu krytykuje

Kasia Szczołek, gdyż tak naprawdę się nazywa, znowu głośno wyraża swoje opinie.

Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat programu „Top Model”. Jest oburzona tym, że dziewczyny występujące w show są „łatwe i tępe”. Mówiąc to ma na myśli incydent z ostatniego odcinka, kiedy to Woliński dotykał piersi jednej z kandydatek.

„Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy. To pokazuje, jak kandydatki na modelki są tępe. Chcą za wszelką cenę być zauważone i gdyby ktoś powiedział, żeby zdjęły majtki, bo tego wymaga program, to też by zdjęły. One jawnie proszą się „zrobię wszystko bylebyś pomógł mi odnieść sukces. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa”. Żadna szanująca się dziewczyna nie dałaby się dotykać po biuście obcemu facetowi. To desperatki, które na własne życzenie dają się poniżać”- twierdzi Sara na swoim blogu.

Czy nie jest trochę tak, że Kasia po prostu im zazdrości? Sama może tylko pomarzyć o prawdziwej karierze. Tak zazwyczaj bywa, że w show biznesie najchętniej krytykują Ci, którym w życiu nie wyszło.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>