www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sara May pojechała po Urbańskiej

SARA MAY? Tak, krytyka Nataszy Urbańskiej nosi znamienny tytuł „ZERO SZANS NA KARIERĘ”.

Sara May, polska piosenkarka, z wykształcenia pianistka i magister kulturoznawstwa, autorka takich hitów, jak 7 minut, Nie odejdę, Żegnaj kochanie, zabrała się na swoim blogu za krytykę Nataszy Urbańskiej. Ostatnio wiele się mówi w zagranicznej karierze Urbańskiej i jej sukcesie.

May ma swoje zdanie w tej kwestii. Zobaczcie, co o tym sądzi …

Natasza powinna startować na rynki wschodnie, śpiewać po rosyjsku utwory w stylu Bielyje rozy. Natomiast jej ciągoty w kierunku rnb, soulu czy nawet pop-u są błędną strategią. Ona po prostu nie ma amerykańskiego feelingu, nie ma ekspresji i nie da rady pozbyć się słowiańskich naleciałości. Próbki nowych produkcji Nataszy są niestety słabe i nijakie. Piosenka „Love, stone, crazy” brzmi jak kabaret, dowcip lub piosenka aktorska .

Dziewczynie brakuje charakteru. To nie jest wina producentów. To jej wina. Od lat była „zaprogramowaną wykonawczynią studia Buffo”. Bazowała przez całe życie na coverach, czyli piosenkach znanych i lubianych. Powielała, naśladowała, aktorzyła, ale NIGDY nie była Nataszą.

Nie ma więc żadnych szans na zachodzie, bo nie ma własnego stylu. Nie jest oryginalna. Jest ładna i umie tańczyć, ale wszystko robi na pół gwizdka.

Ostro?

My pozostawimy tę opinię bez komentarza.

Ciekawi tylko jesteśmy czy tak samo zachowa się Natasza Urbańska i jej mąż, Janusz Józefowicz.

MAY_SARAURBANSKA_NATASZA_JOZEFOWICZ_JANUSZ

URBANSKA_NATASZAURBANSKA_NATASZA

MAY_SARAURBANSKA_NATASZA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>