www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sara May ostro o jury show „Bitwa na głosy”

Kochana Sara. Co byśmy bez niej zrobili?

Tradycji stało się zadość. Kiedy tematem przewodnim stała się ostatnio obsada jurorów w telewizyjnych show, Sara May, bądź, jak wolą inni z dowodu – Katarzyna Szczołek dorzuca swoje trzy grosze do całej sprawy. Na swoim blogu bardzo konkretnie napisała, co sądzi o składzie jurorskim w nowym show Dwójki, Bitwa na głosy:

Jury „Bitwy na głosy” – Żenująca trójka dobrana chyba przez głuchego, ślepego i nierozgarniętego. Jagielski inteligentny jest, ale nie sprawdza się jako juror. Na panie spuszczę zasłonę milczenia.

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania, a że Sara ma takie, nie inne – zdarza się. My jednak w ramach precyzji i poniekąd trochę z poczucia obowiązku dodamy, że w programie Bitwa na głosy nie ma jury. Sara widać nie wie, że Wojciech Jagielski, Grażyna Szapołowska i Alicja Węgorzewska nie są jurorami, a jedynie opiniującymi „ekspertami”, którzy nie mają żądnego wpływu na to, który zespół odpadnie z programu, a który zostanie.

May_Sara

szapolowska_grazyna

wegorzewska_alicja

wegorzewska_alicja_szapolowska_grazyna_jagielski_wojciech

bonnie


Wpisz komentarz

  1. 3 lipca 2011 19:17

    ananke:

    Jaka to jest idiotka… Zero rozumu ani wyglądu, jedzie po wszystkich tylko dlatego że jej samej nie udało się zrobić kariery. Biedactwo , jej umiejętności nie odzwierciedliły jej ambicji…

Podobne posty:

/* */?>