www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sara Boruc wyśmiana!

Oj, oberwało się znanej blogerce i miłośniczce drogich zakupów…

Sara Boruc zaistniała na polskich ściankach dopiero wtedy, gdy została żoną sławnego sportowca, mimo to już chciałaby uchodzić za ekspertkę w dziedzinie mody. Jej zapał postanowiły nieco ostudzić znawczynie tego tematu – Joanna Horodyńska i Ada Fijał, które tak oceniły jej kreację zaprezentowaną na pokazie marki La Mania:

Co z nią się dzieje?! Jak przychodzi czas na wielkie wyjścia i czerwone dywany, gubi się i potyka o firany – śmieje się Horodyńska na łamach „Party”. – Casual wychodzi jej świetnie, na blogu jest boginią, a w wirtualu wielką klapą!

Kreacji próbowała nieśmiało bronić Ada Fijał, ale i tak do swoich racji przekonała ją w końcu Horodyńska.

Nie wiem, czy jesteśmy w stanie jakkolwiek uratować tę kreację. Piękna kobieta stała się przeciętna, nijaka. Jej uroda pod warstwą makijażu przygnębia. Mam wrażenie jakby Boruc brała udział w castingu do filmów klasy B, a potem poszła na bal do remizy strażackiej – kpi stylistka.

Trzeba przyznać, że ze strony Ady i Joanny to odważne posunięcie. Jak wiadomo z kolorowej prasy, mąż Sary, Artur Boruc już nie raz wygrażał osobom, które ośmieliły się skrytykować stylizacje jego żony…

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>