www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Samotny Piotr Adamczyk

Ale o co chodzi? Przecież jego dziewczyna to jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia?

Tak, tak, narzeczona Piotra, Anna Czartoryska jest dopiero na początku swojej zawodowej kariery, która zresztą w ostatnim czasie bardzo się rozwija. Prywatnie dziewczyna Adamczyka, jak zwykła o niej pisać Anna może pochwalić się arystokratycznymi korzeniami. W końcu jest prawdziwą księżniczką. Może właśnie z tego powodu nie towarzyszyła swojemu kochanemu Piotrowi podczas jednej z eskapad do baru, gdzie Adamczyk raczył się złocistym, męskim napojem.

Choć sam Adamczyk tkwił przy barze, to jego myśli wędrowały bardzo daleko. Ból, jaki malował się na twarzy gwiazdora, sprawił zapewne, że nikt nie miał odwagi przysiąść się do samotnego artysty – czytamy w Super Expressie.

Mamy tylko nadzieję, że ten ból malujący sie na twarzy Piotra Adamczyka nie był związany  z jakimiś kłopotami aktora a ze zwyczajnym bólem istnienia, który momentami dopada przecież każdego z nas.

ADAMCZYK_PIOTR

ADAMCZYK_PIOTR

ADAMCZYK_PIOTR_CZARTORYSKA_ANNA


Wpisz komentarz

  1. 24 października 2010 09:40

    Tweets that mention Samotny Piotr Adamczyk | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Samotny Piotr Adamczyk http://bit.ly/b3Ai4y #foto […]

Podobne posty:

/* */?>