www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Samojłowicz dostała podwyżkę

Aktorka, której los w serialu „Hotel 52” był ostatnio niepewny, teraz zarabiać będzie tyle, że niejednemu może się od tego zakręcić w głowie.

Laura Samojłowicz dostała podwyżkę i za jeden odcinek serialu „Hotel 52” dostawać będzie aż 11 tysięcy złotych!

„Dotąd za jeden odcinek serialu Samojłowicz inkasowała 8 tys. Za występy w 3. serii będzie inkasowała już 11 tysięcy! Stanie się w ten sposób najlepiej zarabiającą osobą w tej hitowej produkcji Polsatu, wyprzedzając Magdę Cielecką (37 l.), na której konto po każdym odcinku wpływa 10 tys. Co ciekawe – to nie aktorka poprosiła o podwyżkę, tylko producenci jej ją zaoferowali w uznaniu zmian, jakie dokonały się w Laurze.”– czytamy na „Se.pl”.

Jak łatwo policzyć, po zakończeniu 3. serii „Hotelu 52” konto Laury Samojłowicz wzrośnie o blisko 150 tys. zł. To się nazywa „dniówka”, o której przeciętny Polak może sobie tylko pomarzyć!

aka

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz

Samojłowicz_Laura


Wpisz komentarz

  1. 20 października 2010 07:02

    Tweets that mention Samojłowicz dostała podwyżkę | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Samojłowicz dostała podwyżkę http://bit.ly/8YXdv7 #foto […]

Podobne posty:

/* */?>